Elektromos karbantartó

Főbb feladatok:

- Az üzem villamos hálózatának folyamatos működésének biztosítása
- A szükséges villamossági munkák elvégzése, vagy elvégzésének koordinálása
- Szakképesítésének megfelelő műszaki üzemeltetési feladatok ellátása
- Üzemi épületek, villamos elosztók karbantartása egyeztetett, ütemezett terv szerint
- Villamossági üzemzavarok felismerése, kezelése, hibaelhárítása
- Folyamatos kapcsolattartás a karbantartási és a termelési terület munkatársaival, szolgáltatók szakembereivel

Követelmények:

- Szakirányú végzettség (villanyszerelő, elektrikus, elektrotechnikus, automatikai technikus)
- Releváns tapasztalat (minimum 2év)
- Megbízhatóság
- Precíz, minőségi munkavégzés

Előny:

- KÖF kapcsolói jogosultság
- Mechanikai területen szerzett tapasztalat

- Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér)
- Letelepedési támogatás és kiemelt bejárási hozzájárulás

PC ismeret *

Tapasztalat

Ellenőrzőkód:
* A csillaggal megjelöltek kötelezők.