Építési műszaki ellenőr

Főbb feladatok:

- Beérkező tervek felülvizsgálata
- Részvétel a tervezői, hatósági egyeztetéseken
- Ajánlatkérési műszaki dokumentáció összeállítása, beérkező ajánlatok kiértékelése
- Kivitelezési ütemtervek ellenőrzése és felülvizsgálata
- Részvétel a heti kooperációs megbeszéléseken
- Kivitelezés során felmerülő módosítások felülvizsgálata, egyeztetés tervezővel
- Egyes építményfajták műszaki jellemzőinek ellenőrzése, a technológiával összefüggő biztonsági előírások betartásának ellenőrzése.
- Építési napló folyamatos/rendszeres követése
- Építés, kivitelezés folyamán rendszeres helyszíni ellenőrzés
- Hatósági előírások, határidők és a minőségi előírások, valamint a szerződések megtartásának folyamatos ellenőrzése.
- A kivitelezési tervek alapján a szerelés ellenőrzése, a nyomvonalak kitűzése helyességének, szükség esetén a környezetvédelmi és egyéb felmérések, vizsgálatok megtörténtének ellenőrzése.
- Üzembe helyezés ellenőrzése, részvétel az üzemi próbákon.

Követelmények:

- Felsőfokú végzettség
- Műszaki Ellenőri Névjegyzékben történő regisztráció
- Releváns területen szerzett 2-3 év tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás előnyt jelent
- Haladó számítástechnikai ismeretek
- Önálló gondolkodásmód és rendszerszemlélet
- Kiválószervező, problémamegoldó és kommunikációs képesség
- FMV jogosultság

- Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér)
- Letelepedési támogatás és kiemelt bejárási hozzájárulás

PC ismeret *

Tapasztalat

Ellenőrzőkód:
* A csillaggal megjelöltek kötelezők.