Frissvíz, szennyvíz technológus

Főbb feladatok:

- Aerob, anaerob rendszerek tervezésének és kivitelezésének ellenőrzése, koordinációja
- Vízelőkészítési folyamatok megvalósításának felügyelete
- Technológiai- és kommuninális szennyvízhálózatok egységes kialakítása
- Üzemi készülékek és folyamatok tervezésének és kivitelezésének irányítása
- Legújabb és legkorszerűbb technológiák üzemi gyakorlatba való bevezetése, fejlesztések megvalósítása
- Mérnöki számítások készítése
- Kapcsolattartás partnerekkel, kivitelezőkkel,
- Tárgyalások lefolytatásában való részvétel
- Új berendezések beüzemelésében való közreműködés
- Hatóságokkal való együttműködés
- Munkavédelmi előírások betartása és betartatása a kivitelezés és üzemeltetés alatt

Követelmények:

- Felsőfokú vegyészmérnök/gépészmérnök végzettség
- Min. 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Haladó számítástechnikai ismeretek kiemelten MS Office
- Pontos, precíz, önálló munkavégzés

- Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér)
- Letelepedési támogatás és kiemelt bejárási hozzájárulás

PC ismeret *

Tapasztalat

Ellenőrzőkód:
* A csillaggal megjelöltek kötelezők.