Gépkezelő

Főbb feladatok:

- Az üzem berendezéseinek folyamatos ellenőrzése, termelési minták alapján az üzem finomhangolása, beállítása
- A termelési terv tartása mennyiségi és minőségi szempontok szerint
- Egyedei technológiák elsajátítása, megszerzett tudás alkalmazása a termelési folyamatokban
- A munkafolyamatokban előírt ellenőrzések elvégzése, mintázás és eredmények kiértékelése
- Minőségi és biztonsági követelmények betartása
- Üzemzavarok felismerése, kezelése és javaslatok kidolgozása javító intézkedésekre
- Üzemi rend, tisztaság fenntartása

Követelmények:

- Minimum középfokú végzettség
- Folyamatos munkarend vállalása
- Megbízható, pontos munkavégzés
- Jó állóképesség és problémamegoldó készség
- Felelősségteljes, önálló munkavégzés
- Egészségügyi alkalmasság
Előnyt jelent:
- Technikumi végzettség
- Gépkezelésben szerzett tapasztalat
- Élelmiszer-, gyógyszer- vagy vegyipari területen, gyártásban szerzett tapasztalat
- Alapszintű angol nyelvtudás

- Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér + műszakpótlék)
- Letelepedési támogatás és kiemelt bejárási hozzájárulás

PC ismeret *

Tapasztalat

Ellenőrzőkód:
* A csillaggal megjelöltek kötelezők.