IT munkatárs

Munkakörhöz tartozó feladatok:

- Saját infrastruktúra üzemeltetése és fenntartása
- Munkatársak felmerülő problémáinak megoldása, szakmai támogatása személyesen és telefonon
- Hardveres és szoftveres hibák elhárítása, javítása, karbantartása
- Alkalmazások és operációs rendszerek konfigurálása, felügyelete
- Ügyfél oldali alhálózatban történő rendszergazdai teendők ellátása
- Aktív hálózati eszközök üzemeltetése
- Hardver/szoftver beszerzésének előkészítése
- Szerver adminisztráció (File/Print/Mail/Intranet stb.)
- Felhasználói adminisztráció (Desktop/Notebook/Printer/Mobil)
- Hálózati adminisztráció (LAN/WLAN)

Munkakörhöz tartozó követelmények:

- Középfokú végzettség
- min. 2 év üzemeltetői munkatapasztalat
- Microsoft Server 2012/2016 alapos ismerete, Active Directory, Group Policy, Print Services, rendszertámogatói tapasztalat
- Microsoft Office 2016 ismerete (Outlook, Word, Excel)
- Lokális hálózatok felépítésének és működésének ismerete
- Pontos, precíz, önálló munkavégzés, magas fokú problémamegoldó képesség, felhasználóbarát hozzáállás
- Folyamatos fejlődés az informatikai kihívásoknak megfelelően
- Szakmai (IT) angol szövegértés
- Jó kommunikációs készség
- Terhelhető, kreatív személyiség
- „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

- Munkavégzés helyéhez közeli lakhely
- Microsoft szerver üzemeltetői vizsga megléte
- PHP/MySQL programozói tapasztalat

- Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér)
- Letelepedési támogatás és kiemelt bejárási hozzájárulás

PC ismeret *

Tapasztalat

Ellenőrzőkód:
* A csillaggal megjelöltek kötelezők.