Karbantartó mérnök

Főbb feladatok:

- Gépek, berendezések beüzemelésnek koordinációja
- Folyamatos kapcsolattartás a kivitelezőkkel, partnerekkel, beszállítókkal
- Karbantartási programok összeállítása
- Karbantartási munkák koordinálása és lebonyolítása
- Tartalékalkatrészek listájának meghatározása és igénylések összeállítása, nyilvántartások vezetése
- Beszerzés műszaki támogatása, műszaki tartalmak meghatározása, beérkező ajánlatok műszaki tartalmának kiértékelése
- Vállalatirányítási rendszerben történő adminisztrációs feladatok ellátása, valamint kimutatások elkészítése

Követelmények:

- Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
- Minimum 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
- Angol társalgási szintű nyelvtudás
- Felhasználó szintű számítógépes ismeret
- AutoCAD felhasználói szintű kezelése
- Forgógép- valamint csapágy diagnosztikai ismeretek előnyt jelentenek
- Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
- Eredményorientált, lendületes személyiség

- Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér)
- Letelepedési támogatás és kiemelt bejárási hozzájárulás

PC ismeret *

Tapasztalat

Ellenőrzőkód:
* A csillaggal megjelöltek kötelezők.