Labormérnök

Főbb feladatok:

- Nagyműszeres analitikai vizsgálatok (HPLC, GC, AAS) elvégzése, módszerek fejlesztése
- Kalibrációk készítése, aktualitásuk felülvizsgálata és naprakész vezetésük
- Klasszikus analitikai feladatok ellátása, technikus munkatársak napi feladatainak koordinálása
- A vizsgálati folyamatok és eredmények kiértékelése, minőségirányítási rendszerben történő rögzítése
- A tevékenységéhez kapcsolódó műszerek, eszközök, eljárások rendszeres felülvizsgálata, valamint a munkakörnyezet tisztántartása
- Minőségirányítási előírások betartása és betartatása
- Auditokon történő aktív közreműködés

Követelmények:

- Felsőfokú végzettség (vegyész-, analitikus, élelmiszermérnök)
- Minimum 2 éves szakmai tapasztalat, főként analitikai nagyműszeres területen
- Angol nyelvtudás
- Felhasználó szintű számítógépes ismeret (SAP előny)
- Problémamegoldó készség, példamutatás, csapatszellem
- Felelősen gazdálkodó szemléletmód

- Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér)
- Letelepedési támogatás és kiemelt bejárási hozzájárulás

PC ismeret *

Tapasztalat

Ellenőrzőkód:
* A csillaggal megjelöltek kötelezők.