Megváltozott munkaképességű munkatársakat keresünk Raktár/Karbantartás/Gondnokság pozíciókba

Főbb feladatok:

Gondnok munkavégzés:
- Tárgyalók és konyha rendben tartása
- A telephelyen történő kinti munkálatok, parkgondozás elvégzése
- Dohányzó helységek tisztántartása
- Munkához szükséges szerszámok karbantartása
Raktáros munkavégzés:
- Projekt kivitelezési munkáihoz tartozó anyagmozgatási munkák ellátása
- Anyagok tárolási helyeinek kijelölése
- Raktári mozgások nyomon követése, rögzítése
- Szállítások előkészítése, vonatkozó dokumentáció elkészítése
Karbantartás:
- Az üzem villamos hálózatának folyamatos ellenőrzése, működtetése
- Üzemi épületek, villamos elosztók karbantartása egyeztetett, ütemezett terv szerint
- Villamossági üzemzavarok felismerése, kezelése, hibaelhárítása
- A szükséges villamossági munkák elvégzése, vagy elvégzésének koordinálása
- Gépészeti berendezések ellenőrzése, karbantartása
- Forgó gépek (szivattyúk, ventilátorok) javítása, hibaelhárítása
- Szállító berendezések (rédlerek, csigák, elevátorok) javítása, hibaelhárítása

Követelmények:

- 6 órás részmunkaidőben való együttműködés
- A feltűntetett pozíciók valamelyikében szerzett 1-2 éves tapasztalat
- Szakirányú végzettség

- Dinamikusan fejlődő, modern vállalati környezet világszínvonalú technológiával
- Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér)
- Letelepedési támogatás és kiemelt bejárási hozzájárulás

PC ismeret *

Tapasztalat

Ellenőrzőkód:
* A csillaggal megjelöltek kötelezők.