Műszakvezető

Főbb feladatok:

- Az üzemcsoport munkavállalóinak irányítása, motiválása, feladatok meghatározása, folyamatok ellenőrzése és betartatása
- A munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása, jelentések készítése, gyártási dokumentációk kezelése, teljesítménymutatók felügyelete és irányítása
- Felügyeli és irányítja a gyártás folyamatát, kiadja a munkavégzési engedélyeket
- A felügyelete alá tartozó gépek szakszerű üzemeltetésének koordinálása
- A termelési terv végrehajtása és a termelés folyamatosságának fenntartása
- A műszak munkájának összehangolása, hatékony erőforrás gazdálkodás
- Együttműködés, kapcsolattartás az üzemvezetővel és társosztályokkal
- A munkavédelmi, tűzvédelmi, higiéniai és minőségügyi előírások betartása

Követelmények:

- Műszakvezetőként vagy csoportvezetőként szerzett tapasztalat
- Középfokú műszaki végzettség
- Vezetői képesség
- Nagyfokú önállóság, határozottság
- Precizitás, pontosság
- Jó problémamegoldó készség
- Önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség
- Folyamatos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

- Élelmiszer, gyógyszer és/ vagy vegyipari cégnél szerzett tapasztalat
- Ms Office programok felhasználói szintű gyakorlata
- Vállalatirányítási, preferáltan SAP rendszer ismerete, DCS rendszer ismerete

- Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér)
- Letelepedési támogatás és kiemelt bejárási hozzájárulás

PC ismeret *

Tapasztalat

Ellenőrzőkód:
* A csillaggal megjelöltek kötelezők.