Műszerész

Főbb feladatok:

- Egyedi gyártású gépek terveinek ellenőrzése, telepítésükben aktív részvétel
- Műszerek letelepítése, azonosítása
- Műszeres kivitelezés, tesztelés
- Karbantartási dokumentumok készítése és kezelése
- Folyamatos kapcsolattartás a műszakvezetővel, gépkezelőkkel
- A gyárban használt technológiai berendezések, rendszerek villamos karbantartása, megelőző karbantartási feladatok ellátása
- Gépek, berendezések villamos, műszeres hibaelhárítása

Követelmények:

- Középfokú elektronikai végzettség (elektronikai műszerész, elektronikai technikus, automatikai technikus)
- Felelősségteljes, precíz munkavégzés
- Önállóság és terhelhetőség
- Folyamatos műszak vállalása

Előnyt jelent:

- Technikusi végzettség
- Élelmiszer, gyógyszer és/ vagy vegyipari cégnél szerzett tapasztalat
- Ms Office programok felhasználói szintű gyakorlata
- Mechanikai területen szerzett jártasság

- Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér)
- Letelepedési támogatás és kiemelt bejárási hozzájárulás

PC ismeret *

Tapasztalat

Ellenőrzőkód:
* A csillaggal megjelöltek kötelezők.