Raktáros

Főbb feladatok:

- Projekt kivitelezési munkáihoz tartozó anyagmozgatási munkák ellátása
- Anyagok tárolási helyeinek kijelölése, nyilvántartás vezetése, aktualizálása
- Raktári mozgások nyomon követése, rögzítése
- Heti és napi szállítások előkészítése, szállítási dokumentációs elkészítése
- Raktári adminisztráció pontos vezetése és ellenőrzése
- Időszakos leltározások végrehajtása
- Kezelésébe tartozó eszközök átvétele, gépkönyvek naprakész vezetése, karbantartási igények bejelentése, szervezése

Követelmények:

- Építő – és anyagmozgató gépkezelő (Emelőgépkezelő, kivéve targonca) végzettség
- 3324 és/vagy 4511 és/vagy 4223 gépcsoportra érvényes jogosultság
- 1-2 év releváns tapasztalat

Előny:

- SAP ismeret
- Angol nyelvismeret

- Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér)
- Letelepedési támogatás és kiemelt bejárási hozzájárulás

PC ismeret *

Tapasztalat

Ellenőrzőkód:
* A csillaggal megjelöltek kötelezők.