Szabályozási szakértő

Munkakörhöz tartozó feladatok:

- A felső vezetés jogi támogatása a jogszabályoknak megfelelő működés
érdekében
- A vállalat szerződéseinek jogi szempontú ellenőrzése, véleményezése, ellenjegyzése
- Belső szabályzatok készítése és azoknak kiértékelése
- Részvétel a beszállítókkal, partner cégekkel folytatott tárgyalásokon
- A vállalat támogatása a hatósági eljárásokban, szükség esetén a vállalat képviselete
- A különböző engedélyeztetési eljárásokban való hatékony részvétel
- A jogszabályok és a releváns jogi környezet nyomon követése
- Pályázási lehetőségek felderítése, pályázatokban való részvétel teljes körű koordinálása.

Munkakörhöz tartozó követelmények:

- Jogi egyetemi végzettség
- Jogtár ismeret
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
- Aktív angol nyelvtudás
- Pontos, precíz munkavégzés
- Önálló gondolkodásmód és rendszerszemlélet
- Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
- Eredmény orientált, lendületes személyiség

Előnyt jelent:

- Jogi szakvizsga,
- 2-5 év releváns munkatapasztalat,
- Munkajogi, szerződésjogi és engedélyeztetési eljárásokban szerzett tapasztalat,
- Ipari / multinacionális környezetben szerzett tapasztalat.

- Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér)
- Letelepedési támogatás és kiemelt bejárási hozzájárulás

PC ismeret *

Tapasztalat

Ellenőrzőkód:
* A csillaggal megjelöltek kötelezők.