Termeléstervező

Munkakörhöz tartozó feladatok:

- Folyamatos együttműködés a beszerzési, termelési- karbantartás és sales területekkel
- Folyamatoptimalizálás, fejlesztés, költségminimalizálás, erőforrások elemzése, javító intézkedések kidolgozása
- A vezetői döntések támogatása terv- tény kapacitások elemzésével
- A termelési paraméterek folyamatos ellenőrzése, vevői igények alapján a termelés koordinálása
- A minőségbiztosítási rendszerek által támasztott követelmények betartásának ellenőrzése a termelésben
- Termelési segédanyagok, segédenergiák rendelésének előkészítése termelési terv alapján
- Termelési terv folyamatos karbantartása, ütemezése

Munkakörhöz tartozó követelmények:

- Felsőfokú műszaki végzettség (előny: vegyészmérnök)
- Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat termeléstervezésben
- Angol tárgyalási szintű nyelvtudás
- Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret, tapasztalat valamely vállalatirányítási rendszer kezelésében
- Kiváló szervező- és problémamegoldó készség, rendszerszemlélet
- Analitikus gondolkodásmód, precizitás

- Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér)
- Letelepedési támogatás és kiemelt bejárási hozzájárulás

PC ismeret *

Tapasztalat

Ellenőrzőkód:
* A csillaggal megjelöltek kötelezők.