Energetikus/Menetrendező

Főbb feladatok:

- Beüzemelés és üzemelés alatt napi tervezett üzemindítások alapján segédenergia szükségletek számítása.
- Adatszolgáltatás az energiaszolgáltatók felé.
- Költségkalkulációk elvégzése a tényfelhasználások alapján.
- Termelési terv alapján negyedórás, órás ütemezések készítése.
- Energiaoptimalizálási lehetőségek keresése, javaslatok kidolgozása.
- Szoros együttműködés a termeléssel és a suppy chain-nel.

Követelmények:

- Min. 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
- Energetikai, mérnöki végzettség
- Felelősségteljes, precíz munkavégzés
- Önálló gondolkodásmód és rendszerszemlélet
- Kiváló szervező, problémamegoldó és kommunikációs képesség
- Csapatjátékos beállítottság

- Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér + 13. havi fizetés)
- Ingyenes céges buszjárat vagy kiemelt bejárási hozzájárulás
- Egészségmegőrző program (privát egészségbiztositás finanszírozása, akár extra szabadnap, SZÉP kártya)
- Letelepedési támogatás

PC ismeret *

Tapasztalat

Ellenőrzőkód:
* A csillaggal megjelöltek kötelezők.