Gépészeti vezető

Főbb feladatok:

- A beosztott mérnökök irányítása, a munkafolyamatok szervezése és ellenőrzése.
- Az üzemek létesítésével és engedélyeztetésével kapcsolatban felmerülő gépészeti tervezési, ellenőrzési és adatszolgáltatási, koordinatív feladatok maradéktalan ellátása.
- A gépészethez kötődő szerződött partnerrel való kapcsolattartás és e cégek munkájának felügyelete.
- A gépészeti tervek ellenőrzése, beszerzési igények, tenderek megfelelő előkészítése a beszerzési osztály számára.
- Gépészeti beszállítók versenyeztetése, az ajánlatok tárgyilagos kiértékelése.
- A munkával járó szükséges adminisztrációs feladatok elvégzése (statisztikák, beszámolók készítése).

Követelmények:

- Felsőfokú gépész végzettség.
- Minimum 3 éves szakmai tapasztalat, főként gépészeti területen.
- Társalgási szintű angol nyelvtudás.
- Felhasználó szintű számítógépes ismeret.
- Problémamegoldó készség, példamutatás, csapatszellem.
- Felelősen gazdálkodó szemléletmód.

- Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések, kompetenciaalapú tréningek), karrierlehetőség.
- Dinamikusan fejlődő, modern vállalati környezet világszínvonalú, Magyarországon egyedülálló technológiával.
- Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér).
- Ingyenes céges buszjárat vagy kiemelt bejárási hozzájárulás.
- Egészségmegőrző program (privát egészségbiztositás finanszírozása, extra szabadnap, SZÉP kártya).
- Letelepedési támogatás és kiemelt bejárási hozzájárulás.

PC ismeret *

Tapasztalat

Ellenőrzőkód:
* A csillaggal megjelöltek kötelezők.