HSE Szakember környezetvédelmi specializációval

Főbb feladatok:

- Környezetvédelmi irányítási rendszer működtetése, kezelése és fejlesztése.
- Környezetvédelmi bevallások (LAL, LM, HIR, ÖA, stb.) elkészítése.
- Hatóságokkal történő folyamatos kapcsolattartás.
- Vegyi anyagokkal kapcsolatos feladatok ellátása.
- Jogszabályi és Vállalat által szabályozott előírások betartása és betartatása.
- Oktatási anyagok elkészítése, az éves-, új belépő- eseti oktatások lebonyolítása.
- Munkavédelemi feladatok ellátása.
- HSE vezető munkájának támogatása, együttműködés társosztályokkal.
- Az egyéni védőeszköz juttatás belső rendjének fenntartása.

Követelmények:

- Környezetmérnök / környezetgazdálkodási mérnök diploma
- Legalább középfokú munkavédelmi végzettség (munkavédelmi technikus)
- Ideális esetben 2-5 év ipari környezetben szerzett szakmai tapasztalat (de pályakezdők is jelentkezhetnek)
- MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, PowerPoint)

Előny:

- Emelőgép / ADR / Tűzvédelmi ismeretek megléte
- Precíz, pontos munkavégzés és adminisztráció
- Csapatjátékos
- Nyitottság az új ismeretek megszerzése iránt

- Versenyképes jövedelem
- Kiemelt bejárási hozzájárulás
- Privát egészségbiztositás finanszírozása
- Cafeteria (SZÉP kártya)
- Letelepedési támogatás

PC ismeret *

Tapasztalat

Ellenőrzőkód:
* A csillaggal megjelöltek kötelezők.