Keményítő üzemvezető

Főbb feladatok:

- Üzemi berendezések és folyamatok tervezése, kivitelezésének irányítása
- Elérhető legkorszerűbb technológiák üzemi gyakorlatba való bevezetése, fejlesztések megvalósítása
- Mérnöki számítások készítése
- Kapcsolattartás partnerekkel, kivitelezőkkel
- Új berendezések beüzemelésében való közreműködés
- Műszakvezetők és kezelők munkájának irányítása
- Karbantartási terv előkészítése
- Termelési tervnek megfelelően az üzem irányítása

Követelmények:

- Felsőfokú élelmiszeripari-, gépész- és/vagy vegyészmérnöki végzettség
- Minimum 3 év ipari területen szerzett tapasztalat vagy projekt kivitelezési gyakorlat
- Haladó számítástechnikai ismeretek kiemelten MS Office, SAP és AutoCAD
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Önálló munkavégzés

Előnyt jelent az alábbi területek bármelyikén szerzett tapasztalat:
- Keményítő előállítási folyamatok ismerete
- Élelmiszeripari gépekkel szerzett tapasztalat
- Fajsúly alapú szeparáció ismerete

- Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér + 13. havi fizetés)
- Ingyenes céges buszjárat vagy kiemelt bejárási hozzájárulás
- Egészségmegőrző program (privát egészségbiztositás finanszírozása, extra szabadnap, SZÉP kártya)
- Letelepedési támogatás

PC ismeret *

Tapasztalat

Ellenőrzőkód:
* A csillaggal megjelöltek kötelezők.