Kontroller

Főbb feladatok:

- Kontrolling rendszer fejlesztésében való részvétel,
- A vezetőség részére stratégiai döntések előkészítése, belső pénzügyi elemzések- és kimutatások készítése,
- Projektek, beruházások kontrollingja, megtérülés-számítások, a beruházásokkal kapcsolatos döntések támogatása,
- Költségek tervezése és követése, elemzése, előrejelzése,
- Könyvelt számlák, tárgyi eszközök ellenőrzése,
- Ügyvezető Igazgató és a Pénzügyi Vezető munkájának közvetlen támogatása,
- Időszakos jelentések, költségkalkulációk elkészítése,
- Adminisztratív feladatok ellátása,
- Kapcsolattartás társosztályokkal, hatóságokkal, partnerekkel
- Ad-hoc riportok készítése, adatszolgáltatási tevékenység.

Követelmények:

- Felsőfokú (pénzügyi vagy gazdasági) végzettség,
- 1-3 év releváns munkatapasztalat
- Középfokú angol nyelvtudás,
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
- Pontos, precíz munkavégzés
- Elhivatott lendületes személyiség,
- Önálló gondolkodásmód és rendszerszemlélet,
- Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség.

- Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér + 13. havi fizetés)
- Ingyenes céges buszjárat vagy kiemelt bejárási hozzájárulás
- Egészségmegőrző program (privát egészségbiztositás finanszírozása, extra szabadnap, SZÉP kártya)
- Letelepedési támogatás

PC ismeret *

Tapasztalat

Ellenőrzőkód:
* A csillaggal megjelöltek kötelezők.