Mérlegház vezető

Főbb feladatok:

- A mérlegházi és mintavevő részleg munkafolyamatinak tervezése, irányítása, ellenőrzése
- A fenti részlegen dolgozó csapat munkarendjének beosztása, munkájuk megszervezése, koordinálása, operatív vezetése
- A be és-kiszállítást végző járművek koordinálása a telephelyen
- A munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása, jelentések, kimutatások készítése
- Minták mérési eredményeinek értékelése, szükség esetén javító intézkedések megtétele a laboratórium vezetőjének szakmai iránymutatása alapján
- A mérlegházban és mintavevő részlegen az általános rend fenntartása
- Munkaterheléstől függően mérlegelési, mintavételezései feladatok operatív végrehajtása
- A munkához szükséges anyagokkal, eszközökkel való felelős gazdálkodás
- A területre vonatkozó munkavédelmi, minőségbiztosítási, és egyéb vonatkozó előírás, követelmény betartása, és betartatása

Követelmények:

- Műszakvezetőként vagy csoportvezetőként szerzett tapasztalat
- Minimum középfokú végzettség (élelmiszer, vegyipar, műszaki terület előny)
- Ms Office programok erős felhasználói szintű ismerete (vállalatirányítási, preferáltan
  SAP rendszer ismerete előny)
- Vezetői képesség
- Nagyfokú önállóság, határozottság
- Precizitás, pontosság
- Jó problémamegoldó készség
- Önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség

- Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér)
- Letelepedési támogatás és kiemelt bejárási hozzájárulás

PC ismeret *

Tapasztalat

Ellenőrzőkód:
* A csillaggal megjelöltek kötelezők.