Nappali tagozatos diák

Munkakörhöz tartozó feladatok:

- Háttéradminisztrációs feladatok ellátása, adatbázis kezelése
- Társosztályok támogatása
- Levelezések lebonyolítása, partnerekkel való kapcsolattartás
- Egyéb, a vezető által meghatározott adminisztratív feladatok
Munkakörhöz tartozó követelmények:
- Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Minimum heti 3 nap vállalása
- Office programok felhasználói szintű ismerete
- Megbízható, proaktív, lelkes személyiség

Előnyt jelent:

- SAP ismeretek
- Aktív angol nyelvtudás

Amit a vállalat kínál:

- Versenyképes bérezés

PC ismeret *

Tapasztalat

Ellenőrzőkód:
* A csillaggal megjelöltek kötelezők.