Pénzügyi kontroller

Főbb feladatok:

- A treasury tevékenységéhez kapcsolódó ellenőrzési kontrollok működtetése, rendszeres felülvizsgálata, fejlesztése.
- Vállalat pénzügyi bevételeinek és kiadásainak operatív tervezése a kontrolling csoporttal együttműködve.
- Bankgaranciák kezelése, pénzügyi projektekben való részvétel.
- Hiteltábla elkészíttetése, ellenőrzése, kamatfizetések ellenőrzése, treasury műveletek.
- Szerződések garanciális/pénzügyi részével kapcsolatos konzultáció/tárgyalásokon való részvétel.
- Bankokkal, biztosítókkal, lízing cégekkel, illetve hatóságokkal való folyamatos kommunikáció.

Követelmények:

- Felsőfokú gazdasági végzettség
- Minimum 3 éves pénzügyi területen szerzett tapasztalat, banki tapasztalat
- Haladó számítástechnikai ismeretek, kiemelten MS Excel ismeret
- SAP ismeret
- Társalgási szintű angol nyelvtudás
- Önálló, kreatív gondolkodásmód és rendszerszemlélet
- Kiváló elemzőképesség és tárgyalóképesség

- Versenyképes jövedelem
- Kiemelt bejárási hozzájárulás
- Privát egészségbiztositás finanszírozása
- Cafeteria (SZÉP kártya)
- Letelepedési támogatás

PC ismeret *

Tapasztalat

Ellenőrzőkód:
* A csillaggal megjelöltek kötelezők.