Pénzügyi vezető

Főbb feladatok:

- A vállalat pénzügyi-, számviteli, kontrolling feladatainak koordinálása, a gazdasági területhez kapcsolódó folyamatok hatékony és szabályszerű működtetésének biztosítása, ellenőrzése,
- A vállalat projektjeinek és beruházásainak pénzügyi tervezése beleértve a finanszírozási tervek elkészítését és megvalósítását is,
- Költségvetés, cash flow, üzleti, likviditási és egyéb pénzügyi tervezés,
- Bankokkal, hatóságokkal, könyvvizsgálóval, auditorokkal való kapcsolattartás,
- A vállalati kiadások és pénzügyi folyamatok rendszeres kontrollja,
- Kimutatások készítése, a statisztikai és adatszolgáltatási kötelezettség teljesítése
- Gazdasági döntések előkészítéséhez elemzések készítése, stratégiai döntések támogatása

Követelmények:

- Felsőfokú közgazdasági végzettség,
- 3-5 év pénzügyi területen szerzett munka- és minimum 1-2 év vezetői tapasztalat,
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
- Adózási és számviteli területre vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete,
- Haladó számítástechnikai ismeretek, kiemelten MS Excel ismeret,
- Megbízhatóság,
- Önálló, kreatív gondolkodásmód és rendszerszemlélet,
- Terhelhetőség, stressz tűrő képesség,
- Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség,
- Eredmény orientált, lendületes személyiség.

- Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér + 13. havi fizetés)
- Ingyenes céges buszjárat vagy kiemelt bejárási hozzájárulás
Egészségmegőrző program (privát egészségbiztositás finanszírozása, extra szabadnap, SZÉP kártya)
- Letelepedési támogatás
- Vállalati autó

PC ismeret *

Tapasztalat

Ellenőrzőkód:
* A csillaggal megjelöltek kötelezők.