Raktáros

Főbb feladatok:

Projekt kivitelezési munkáihoz tartozó anyagmozgatási munkák ellátása
Anyagok tárolási helyeinek kijelölése, nyilvántartás vezetése, aktualizálása
Raktári mozgások nyomon követése, rögzítése
Heti és napi szállítások előkészítése, szállítási dokumentációs elkészítése
Raktári adminisztráció pontos vezetése és ellenőrzése
Időszakos leltározások végrehajtása
Kezelésébe tartozó eszközök átvétele, gépkönyvek naprakész vezetése, karbantartási igények bejelentése, szervezése

Követelmények:

Építő – és anyagmozgató gépkezelő (Emelőgépkezelő, kivéve targonca) végzettség
3324 gépcsoportra érvényes jogosultság
C kategóriás jogosítvány
1-2 év releváns tapasztalat

Előny:

SAP ismeret
4511 gépcsoportra érvényes jogosultság
Angol nyelvismeret

Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések, kompetenciaalapú tréningek), karrierlehetőség
Dinamikusan fejlődő, modern vállalati környezet világszínvonalú, Magyarországon egyedülálló technológiával
Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér + 13. havi fizetés)
Ingyenes céges buszjárat vagy kiemelt bejárási hozzájárulás
Egészségmegőrző program (privát egészségbiztositás finanszírozása, extra szabadnap, SZÉP kártya)
Letelepedési támogatás

PC ismeret *

Tapasztalat

Ellenőrzőkód:
* A csillaggal megjelöltek kötelezők.