Segédmunkás

Főbb feladatok:

- Minőségi, biztonsági és környezetvédelmi előírások betartása
- Üzemi rend, tisztaság és egyéni higiénia fenntartása.
- Üzemek közötti területek tisztán tartása( lapátolás, magasnyomású mosás ).
- Műszakvezetőtő, diszpécsertől kapott feladatok elvégzése.

Követelmények:

- 8 általános
- Folyamatos munkarend vagy kétműszakos munkarend vállalása
- Megbízható, pontos munkavégzés
- Jó állóképesség és fizikum
- Felelősségteljes, önálló munkavégzés
- Egészségügyi alkalmasság

- Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések, kompetenciaalapú tréningek), karrierlehetőség.
- Dinamikusan fejlődő, modern vállalati környezet világszínvonalú, Magyarországon egyedülálló technológiával.
- Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér + 13. havi fizetés).
- Ingyenes céges buszjárat vagy kiemelt bejárási hozzájárulás.
- Egészségmegőrző program (privát egészségbiztositás finanszírozása, extra szabadnap, SZÉP kártya).
- Letelepedési támogatás.

PC ismeret *

Tapasztalat

Ellenőrzőkód:
* A csillaggal megjelöltek kötelezők.