Tűz- és munkavédelmi szakember

Főbb feladatok:

- Tűz- és munkavédelemi jogszabályok, illetve vállalati előírások ismerete és alkalmazása.
- Közreműködés a munkahely, egyéni védőeszköz, munkaeszköz, technológia soron kívüli ellenőrzésében.
- Közreműködés a kockázatértékelés elvégzésében, a tűz-és munkavédelmi oktatásban.
- Az egyéni védőeszköz juttatás belső rendjének fenntartása.
- Közreműködik a biztonságos és egészséges munkakörülmények megteremtésében, a veszélyforrások feltárásában és javaslatokat tesz annak megszüntetésére.
- Tűz-és munkavédelmi dokumentáció naprakész vezetése.
- Külső partnerekkel való kapcsolattartás.
- Jelentések készítése a munkavédelmi vezető részére.
- Javító intézkedések meghatározása.
- Kivitelezői munkavállalók munkavédelmi oktatása és beléptetése.
- Figyelemmel kíséri a vonatkozó jogszabályok változásait, biztosítja az azoknak való megfelelést.
- Biztosítja, hogy a szükséges és előírt védőfelszerelések, egyéni védőeszközök a dolgozók rendelkezésére álljanak, ellenőrzi azok rendeltetésszerű használatát.

Követelmények:

- Legalább középfokú munkavédelmi képzettség (munkavédelmi technikus)
- 2-3 év releváns munkatapasztalat
- Önálló és felelősségteljes munkavégzés képessége
- Pontos, precíz munkavégzés
- Jó szervező- és elemző készség, rendszerszemlélet

- Versenyképes jövedelem
- Kiemelt bejárási hozzájárulás
- Privát egészségbiztositás finanszírozása
- Cafeteria (SZÉP kártya)
- Letelepedési támogatás

PC ismeret *

Tapasztalat

Ellenőrzőkód:
* A csillaggal megjelöltek kötelezők.