Vám- és Jövedéki szakértő

Főbb feladatok:

- Vámrendszer jogszerű alkalmazása, a vámtörvényben meghatározott feltételek szerint, a vámügyekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
- Vám és jövedéki feladatok ellátása
- Környezetvédelmi termékdíj bevallással, nyilvántartással, engedély kérelmekkel, hulladékkezeléssel kapcsolatos ügyintézés
- Meghatározza az áruk származását és vám értékét

Követelmények:

- Szakirányú végzettség
- 1-2 éves szakmai tapasztalat vám és jövedéki, termékdíj területen
- „B” kategóriás jogosítvány
Előny:
- angol nyelvtudás

- Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményalapú mozgóbér + 13. havi fizetés)
- Ingyenes céges buszjárat vagy kiemelt bejárási hozzájárulás
- Egészségmegőrző program (privát egészségbiztositás finanszírozása, extra szabadnap, SZÉP kártya)
- Letelepedési támogatás

PC ismeret *

Tapasztalat

Ellenőrzőkód:
* A csillaggal megjelöltek kötelezők.